top of page
bodnica.jpg

Mazāk atkritumu

stāsti, pārdomas un idejas par dabai draudzīgu dzīvošanu

Sākums: Welcome
Sākums: Blog2

Sausās masāžas birstes - kas tās tādas un kā tās lietot?

Updated: Jan 27, 2021

Parunāsim par vienu no iecienītākajiem produktiem “Bodnīcas” klāstā - masāžas birstēm.

Ķermeņa kopšana, rūpes par ādas veselību, kā mums ar saviem pirkumiem rāda klienti un klientes, ir aktuāli arī šobrīd.

Tad nu šajā blogā apskatīsim:

  • kādi masāžas birstu veidi ir “Bodnīcā”;

  • kas tā tāda - sausā masāža, ja ar to iepazīsties pirmo reizi, un

  • kā veic sauso masāžu sejai un ķermenim.


Kādas birstes ķermeņa un sejas masāžai ir “Bodnīcā”?


Bodnīcā ir 5 dažādas masāžas birstes un 1 masāžas cimdiņš no sizāļa. Pilnībā dabīgi produkti.


(Papildināta info: pēc šī bloga apskates ieskaties arī šajā blogā jaunākajos birstu modeļos)


Divas no masāžas birstēm ir ar noņemamu kātu. Mums ir šāda te birste ar cietiem sariem:Ir arī ar mīkstākiem sariem, kas ir arī TOP prece, kas jau vairākas reizes mums izpirkta.

Kāts ir ļoti vienkārši noņemams un arī uzliekams. Tas palīdzēs kārtīgi izmasēt visu ķermeni, arī uz muguras grūtāk sasniedzamās vietas.


No kā ir taisītas šīs ķermeņa masāžas birstes?

Gan šīs ar kātu, gan tādas pašas bez kāta ar stingrākiem sariem ir veidotas pēc viena principa.

To korpuss ir taisīts no dižskabārža, un sari ir no augu šķiedrām.


Runājot par visa ķermeņa masāžu, ir arī specifiskāka masāžas birstīte problēmzonām.


Šī ir pret celulītu, gurnu un sēžas zonai.

Gan korpuss, gan sari ir no dižskabārža.


Nākošā birstīte, jau īpašāka. Sejai.

Šejas masāžas birstīte ir ļoti, ļoti maiga. Korpuss tai arī ir no dižskabārža, ir arī kokvilnas aukliņa, lai pēc tam ērtāk pakarināt, un sariņi ir no kazas vilnas.

Sejas masāža ir kas jaunāks, vēl tik daudz nav apzināta, taču paliek arvien aktuālāka, interese pēc šīm birstītēm redzu, ka pieaug ar katru nedēļu.

Kāpēc?

Mēs varam izmasēt savu seju brīnišķīgā ikdienas rituālā, rūpējoties par sevi, un sasniegt, iespējams, ja to darām, kā vajag, to pašu efektu, ko pie kosmetologa masāžas krēslā.


Pats pēdējais - masāžas cimds.


Masāžas cimdi ir no sizāļa. Tas ir augs. Tātad, vegānu cimdiņi, kurus droši varat izmantot masāžai, vai arī mazgājoties. Varbūt pat ielikt ziepīti, ja jūs to lietojat dušā, un ērti var mazgāties un masēties vienlaicīgi.

Šie cimdi ir dažādos izmēros, tā, ka var paskatīties, kurš der Jūsu plaukstai.


Ko dara sausā masāža un kāpēc vajadzētu veikt sauso masāžu jeb birstēties?


Sausā birstēšanās palīdz tikt galā ar sauso ādu, un, kas vēl svarīgāk, tā palīdz stimulēt asinsriti, uzlabo limfas cirkulāciju ķermenī.

No labas birstēšanās viegls apsārtums, protams, būs, tāpat kā pēc sporta - jo Jūsu āda tajā brīdī tiek kārtīgi trenēta, un visi muskulīši, asinsvadi saspringst - hei, kas ar mums notiek! :)

Bet tiem nevajag darīt pāri.

Galvenais, lai Jums ir patīkami, un noteikti ir iespējams atrast piemērotāko birstīti Jūsu ādas tipam un tam, ko Jūs vēlaties sasniegt.


Kā saprast, kādi sariņi Jums ir nepieciešami?

Ja pirmoreiz sākat masāžu un varbūt nezināt, cik cietus sarus vajag, sākumā der patestēt - paņemt birstīti un ar to nobraukt gar ādu.

Ja jūtat, ka, uz Jūsu ādas pavelkot šo birstīti, tā Jums skrāpē, protams, šī cietības pakāpe nav Jums. Jums būs vajadzīga mīkstāka birstīte.

Taču, piemēram, ja iegādājies masāžas birsti interneta veikalā un darāt to pirmo reizi, varbūt labāk neriskēt un iegādāties birsti ar maigākiem sariņiem.


Kā notiek sausā masāža?


Mēs birstējamies uz sausas ādas. Ideālā kombinācija ir - sākumā ir sausā birstēšanās, tad ir duša vai vanna, varbūt kombinācijā ar kādu skrubīti, un tad mēs ādu mitrinām ar kādu foršu krēmu vai losjonu.


Kā veic sauso masāžu ķermenim?


Internetā uzgāju šādu resursu, kas izskatās ļoti precīzs.


Galvenais ir ievērot, ka virziens iet uz sirds rajonu un nabu. Ko tas nozīmē - ņemam šo birstīti, sākam ar kājām, ķermeņa lejasdaļu, virzienā no pirkstiem uz augšu. Nevis rīvējam abos vai visos virzienos, bet it kā glāstam ādu virzienā uz augšu.

Sākam ar kājām, no apakšas uz augšu, nākošās ir rokas, arī no pirkstiem uz augšu, virzienā uz sirdi. Muguru masē virzienā no mugurkaula uz priekšu jeb uz sāniem. Arī ķermeņa priekšdaļu izmasējam, virzienā uz sirdi. Vēderu no nabas uz leju, un uz sirdi no nabas uz augšu.

Šai masāžai nav jābūt ļoti garai, kā Jūs jūtaties komfortabli.

Izejat cauri visam ķermenim, varbūt pirmajā reizē Jums tas aizņems kādas 5-10 minūtes un vēlāk jutīsiet, cik vēlaties masēt ādu, varbūt masāža var kļūt garāka.


Kā veic sauso masāžu sejai?


Seju masējot, jāņem vērā tās viduslīnija. Mēs masējam seju visā garumā no viduslīnijas, kas iet cauri degunam, uz āru. Tik vienkārši.


Biežs jautājums - vai, sauso masāžu veicot, birste nepaliek netīra?


Ja birstes izmanto uz sausas ādas, iespējams, radīsies jautājums - ja masējos vakarā un pa dienu āda ir sasvīdusi, kāda paliks birstīte?

Birstīti var mazgāt. Ja Jūs birstējaties regulāri, vienreiz divās nedēļās to mierīgi var izmazgāt, izskalot. Tai nebūs nekāda vaina.

Ar laiku, protams, tā arī nolietojas, ir jāmaina. Taču kopumā svarīgi paturēt prātā, ka birstītes ir jākopj, tāpat, kā mēs kopjam sevi.


Kas vēl svarīgi?

Ja birstējaties no rīta, noteikti birstēšanos var veikt aktīvāku, enerģiskāku. Tas palīdzēs Jums atmosties un uzņemt sparu dienai.

Savukārt, ja Jūs birstējaties vakarā, tad tieši otrādi. Vajag vairāk sevi atslābināt, sagatavot naktsmieram, līdz ar to, masāža var būt mierīgāka, lēnāka, kustības var būtu līganākas, maigākas.

Tāpat šis efekts tiks sasniegts, savukārt Jūs noskaņosiet sevi konkrētajam diennakts posmam.


Tā, lūk.


Šobrīd birstes iespējams iegādāties interneta veikalā ar piegādi Latvijā uz Omniva pakomātiem vai izņemot veikalā Miera ielā 19, kā arī ar piegādi uz ārzemēm.


.

Varbūt Tev ir kādi jautājumi? Droši raksti komentāros!

Gaidām ciemos Miera ielā 19, kā arī virtuālajās mājās Facebook un Instagram,!


2,191 views0 comments

Comments


Subscribe Form

Sākums: Subscribe
Sākums: Instagram
dose-juice-sTPy-oeA3h0-unsplash_edited.j
Sākums: Contact
bottom of page